Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Sowiarnia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 7 z 31 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 19 ... 31  Next
AutorWiadomość


Bell Rodwick
Bell Rodwick

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 30
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 4902
  Liczba postów : 4482
http://czarodzieje.forumpolish.com/t58-bell-rodwick
http://czarodzieje.forumpolish.com/t243-bell-rodwick
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7785-bell-rodwick#216614
http://dzika-mafia.blog.onet.pl/
Sowiarnia - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Sowiarnia - Page 7 Empty


PisanieSowiarnia - Page 7 Empty Sowiarnia  Sowiarnia - Page 7 EmptyPią Cze 11 2010, 18:35;

First topic message reminder :




W jednej z wież mieści się sowiarnia. Zazwyczaj pełno tu szkolnych sów czekających na ucznia pragnącego skorzystać z ich usług, bądź odpoczywających po locie z przesyłką. Powietrze wypełnia charakterystyczny, niezbyt przyjemny zapach ptasich odchodów i mokrych piór. Z tego powodu uczniowie zapuszczają się tu tylko, gdy chcą coś wysłać.
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość


Lily Wright
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : V
Wiek : 30
Galeony : 68
  Liczba postów : 58
Sowiarnia - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Sowiarnia - Page 7 Empty


PisanieSowiarnia - Page 7 Empty Re: Sowiarnia  Sowiarnia - Page 7 EmptyWto Cze 29 2010, 14:39;

- No Bill właśnie. Ma pięć lat.
Dziewczyna zamyśliła się, odwróciła wzrok i spojrzała na okno. Zbierało się na deszcz. Odwróciła szybko głowę w stronę chłopaka, zamiatając włosami ścianę sowiarni.
- Nie będziesz się nudził, jak troszkę poopowiadam? - zapytała z uśmiechem.
Powrót do góry Go down


Mark White
avatar

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 31
Galeony : 340
  Liczba postów : 337
Sowiarnia - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Sowiarnia - Page 7 Empty


PisanieSowiarnia - Page 7 Empty Re: Sowiarnia  Sowiarnia - Page 7 EmptyWto Cze 29 2010, 14:41;

-Oczywiście że nie! - Zapewnił Krukonkę - Uwielbiam jak ktoś opowiada, a szczególnie jak robią to dziewczyny - Wyszczerzył zęby w uśmiechu - Proszę zaczynaj, już ci nie przeszkadzam. - Zakończył monolog Mark.
Powrót do góry Go down


Lily Wright
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : V
Wiek : 30
Galeony : 68
  Liczba postów : 58
Sowiarnia - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Sowiarnia - Page 7 Empty


PisanieSowiarnia - Page 7 Empty Re: Sowiarnia  Sowiarnia - Page 7 EmptyWto Cze 29 2010, 14:47;

Wyszczerzyła zęby i odgarnęła opadającą na czoło grzywkę.
- No dobra - powiedziała. - Do piątego roku życia, mojego, oczywiście, mieszkała z nami babcia. Moja mama jest greczynką, babcia też. Codziennie były awantury, kłótnie. babcia miała okropny wpływ na mamę. W końcu się wyprowadziła i wszystko się uspokoiło. I potem, jak szłam do Hogwartu, urodził się Bill. Mogłam go zobaczyć dopiero w ferie zimowe, bo urodził się w październiku.
Uśmiechnęła się do swoich wspomnień.
Powrót do góry Go down


Mark White
avatar

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 31
Galeony : 340
  Liczba postów : 337
Sowiarnia - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Sowiarnia - Page 7 Empty


PisanieSowiarnia - Page 7 Empty Re: Sowiarnia  Sowiarnia - Page 7 EmptyWto Cze 29 2010, 14:54;

Wysłuchałem jej ciekawych wspomnień z uśmiechem, po czym powiedziałem:
-Pewnie nie mogłaś się doczekać by zobaczyć Billa, gdy dowiedziałaś się że się urodził, prawda? - Zapytałem retorycznie, bo przewidywałem że odpowiedzią będzie tak - Teraz ja opowiem. Od urodzenia mieszkałem w miasteczku Eton. Na szczęście, nikt nie mieszkał z nami w domu, tylko ja, mama, tata i brat. Gdy się urodziłem, mój brat, Kevin, miał 2 lata. Pamiętam ten dzień, w którym Kevin pierwszy raz pronem 9 i 3/4 jechał do Hogwaru. Beczałem, i prosiłem mamę, abym też mógł pojechać razem z Kevinem. - Zakończył Mark
Powrót do góry Go down


Lily Wright
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : V
Wiek : 30
Galeony : 68
  Liczba postów : 58
Sowiarnia - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Sowiarnia - Page 7 Empty


PisanieSowiarnia - Page 7 Empty Re: Sowiarnia  Sowiarnia - Page 7 EmptyWto Cze 29 2010, 14:59;

- Nic dziwnego - powiedziała Lily.- Sama też się nie mogłam doczekać, kiedy pierwszy raz zobaczę Hogwart. Wyobrażałam go sobie... właśnie mniej więcej tak. Przed przybyciem, chyba z pięć razy przeczytałam Historię Hogwartu. To dziwne, ale historia mnie interesuje. Mimo to nie chodzę na historię Magii. Nie mogę w tym terminie, ale staram się sama pogłębiać swoją wiedzę, szperam w książkach i tak dalej. Cóż, w końcu jestem kujonką z Ravenclawu - uśmiechnęła się.
Powrót do góry Go down


Mark White
avatar

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 31
Galeony : 340
  Liczba postów : 337
Sowiarnia - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Sowiarnia - Page 7 Empty


PisanieSowiarnia - Page 7 Empty Re: Sowiarnia  Sowiarnia - Page 7 EmptyWto Cze 29 2010, 15:02;

-Hmmm, widzę że nie przejmujesz się opiniami innych, gdy na praykład nazwą cię kujonką, skoro sama się tak nazywasz - Odparłem z uśmiechem. - Według mnie nie wszyscy z Ravenclawu to kujoni, po tobie też tego nie widać. Do Ravenclawu według mnie dostają się bardziej utalentowani w dziedzinie nauki.
Powrót do góry Go down


Lily Wright
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : V
Wiek : 30
Galeony : 68
  Liczba postów : 58
Sowiarnia - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Sowiarnia - Page 7 Empty


PisanieSowiarnia - Page 7 Empty Re: Sowiarnia  Sowiarnia - Page 7 EmptyWto Cze 29 2010, 15:05;

- No tak, mniej więce. Ci bardziej inteligentni. Nie chcę cię obrażać - powiedziała i wyszczerzyła zęby. - Kujon to raczej osoba, która się wszystkiego uczy na pamięć, a my jesteśmy raczej z tych, którym łatwiej przychodzi nauka, i który ją rozumieją. Po prostu chcemy ją pogłębiać.
Powrót do góry Go down


Mark White
avatar

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 31
Galeony : 340
  Liczba postów : 337
Sowiarnia - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Sowiarnia - Page 7 Empty


PisanieSowiarnia - Page 7 Empty Re: Sowiarnia  Sowiarnia - Page 7 EmptyWto Cze 29 2010, 19:19;

-Święte słowa. Oczywiście że mnie nie obraziłeś - Rzekł Mark, się uśmiechnął - Masz może pióro i tusz przy sobie? Chciałbym napisać list do rodziców z nowo zakupionej sowy. Białego puchacza. Miałem pieniądze więc kupiłem, a co mi tam.
Powrót do góry Go down


Lily Wright
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : V
Wiek : 30
Galeony : 68
  Liczba postów : 58
Sowiarnia - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Sowiarnia - Page 7 Empty


PisanieSowiarnia - Page 7 Empty Re: Sowiarnia  Sowiarnia - Page 7 EmptyWto Cze 29 2010, 19:31;

- O - zaciekawiła się. - Który to?
Wyciągnęła z torby pióro i pergamin. Torba była biała, już trochę pobrudzona od trzymania w niej atramentu, a rączka cieńsza, rozciągnęła się od używania. Nic dziwnego, była to wygodna torba i Lily lubiła jej używać. Popatrzyła na chłopaka i podała mu przybory.
Powrót do góry Go down


Mark White
avatar

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 31
Galeony : 340
  Liczba postów : 337
Sowiarnia - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Sowiarnia - Page 7 Empty


PisanieSowiarnia - Page 7 Empty Re: Sowiarnia  Sowiarnia - Page 7 EmptySro Cze 30 2010, 07:41;

-Dzięki - Odpowiedział i uśmiechnął się do Lily - A co do mojego puchacza... - Powiedział, i zaczął szukać wzrokiem po sowiarni. Po chyba znalazł odpowiedniego puchacza, który usadowił się w ,,Domku". Później poszedł w odpowiednie miejsce i go z niego wyjął. Gdy zszedł, powiedział do niej:
-Chcesz go potrzymać?
Powrót do góry Go down


Lily Wright
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : V
Wiek : 30
Galeony : 68
  Liczba postów : 58
Sowiarnia - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Sowiarnia - Page 7 Empty


PisanieSowiarnia - Page 7 Empty Re: Sowiarnia  Sowiarnia - Page 7 EmptySro Cze 30 2010, 08:52;

Lily wyszczerzyła zęby (dla czego ona ciągle się uśmiecha!) i wzięła zwierzę "na rękę" (w sensie, że się na niej usadowiło). Pogłaskała go/ją i dała mu przysmak do dzioba. Sowa zamrugała i popatrzyła na Lily wyczekująco.
- Niestety, nie mogę Ci dać, bo będziesz gruby.
- Mark, to jest on, czy ona?
Powrót do góry Go down


Mark White
avatar

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 31
Galeony : 340
  Liczba postów : 337
Sowiarnia - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Sowiarnia - Page 7 Empty


PisanieSowiarnia - Page 7 Empty Re: Sowiarnia  Sowiarnia - Page 7 EmptySro Cze 30 2010, 10:21;

-On - Odparł dumnie. -Możesz się z nim pobawić, dopóki nie sokńczę pisać listu, jeśli chcesz - Powiedział jej Mark, po czym wyjął z kieszeni rolkę pergaminu i zaczął pisać. Może ma niezbyt piękny charakter pisma, lecz za to bujną wyobraźnię.
Powrót do góry Go down


Lily Wright
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : V
Wiek : 30
Galeony : 68
  Liczba postów : 58
Sowiarnia - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Sowiarnia - Page 7 Empty


PisanieSowiarnia - Page 7 Empty Re: Sowiarnia  Sowiarnia - Page 7 EmptySro Cze 30 2010, 11:07;

Zachichotała, jak mała dziewczynka. Pobawić, pomyślała, ile ona ma lat, kurde? Pogłaskała sowę i zaczęła jej tłumaczyć, jaką to ma sowę w domu. Nazywała się Filemon, choć była płci żeńskiej.
- Jak się wabi... w sensie, jak się nazywa? - zapytała.
Powrót do góry Go down


Mark White
avatar

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 31
Galeony : 340
  Liczba postów : 337
Sowiarnia - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Sowiarnia - Page 7 Empty


PisanieSowiarnia - Page 7 Empty Re: Sowiarnia  Sowiarnia - Page 7 EmptySro Cze 30 2010, 13:21;

-Jeszcze nad tym nie myślałem. Wiem. Wpadłem na świetny pomysł. Jak brzmi imię Lily u chłopaka.? W sensie że np. U chłopaka Victor, u dziewczyny Victoria. Jest jakiś odmiennik męski imienia Lily? Nazwe ją na twoją cześć. - Powiedział nie przerywając pisania.
Powrót do góry Go down


Lily Wright
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : V
Wiek : 30
Galeony : 68
  Liczba postów : 58
Sowiarnia - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Sowiarnia - Page 7 Empty


PisanieSowiarnia - Page 7 Empty Re: Sowiarnia  Sowiarnia - Page 7 EmptySro Cze 30 2010, 19:46;

Zaśmiała się i na jej policzki wpłynął delikatny rumieniec.
- Hmm, Lilian? Nie wiem... a od Mark, to jakie żeńskie? Marka?
- Lily, Lilyanne, Lilian - dziewczyna zamyśliła się i przez chwilę mruczała pod nosem jakieś słowa. Chwilę potem wyrzuciła rękę w górę w geście zwycięstwa.
- Wiem! Lilo!
Zaśmiała się.
Powrót do góry Go down


Mark White
avatar

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 31
Galeony : 340
  Liczba postów : 337
Sowiarnia - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Sowiarnia - Page 7 Empty


PisanieSowiarnia - Page 7 Empty Re: Sowiarnia  Sowiarnia - Page 7 EmptySro Cze 30 2010, 20:54;

Mark zaśmiał się, po czym powiedział.
-Cudowne imię, i to jeszcze na twoją cześć. - Powiedział. W końcu skończył pisać list. Przywiązał go do nóżki Lila, i ten odleciał.
-A pokażesz mi swoją sowę? - Zapytałem.
Powrót do góry Go down


Lily Wright
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : V
Wiek : 30
Galeony : 68
  Liczba postów : 58
Sowiarnia - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Sowiarnia - Page 7 Empty


PisanieSowiarnia - Page 7 Empty Re: Sowiarnia  Sowiarnia - Page 7 EmptySro Cze 30 2010, 20:58;

- O, niestety nie mam jej w szkole - powiedziała, patrząc na Lila. - To nasza sowa domowa, ale pewnie wróci z listem, bo właśnie wysłałam. - wytłumaczyła się. - Jak wróci, to Ci powiem. O, coś leci.
Dziewczyna zobaczyła nadlatujący, ciemnobrązowy kształt. Niestety, nie był to Filemon. Była to mała sówka, o mądrej główce i krótkich nóżkach. Wleciała i szybko wyleciała z sowiarni, uderzając w ścianę głową. Otrząsnęła się i poleciała dalej. Lily się uśmiechnęła.
Powrót do góry Go down


Mark White
avatar

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 31
Galeony : 340
  Liczba postów : 337
Sowiarnia - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Sowiarnia - Page 7 Empty


PisanieSowiarnia - Page 7 Empty Re: Sowiarnia  Sowiarnia - Page 7 EmptySro Cze 30 2010, 21:01;

Mark zaczął się przyglądać nadlatującej sowie, świadom że Lily nic do niego nie mówi. Niestety nastała krępująca cisza. Mark próbował ją przerwać, szukając jakiegoś tematu, lecz nie wiedział co powiedzieć. Spojrzał błagalnie na Lily. Niezbyt lubi takie momenty, ponieważ ma skłonność do rumienienia się, lecz teraz ku jego zdumieniu nie zarumienił się.
Powrót do góry Go down


Lily Wright
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : V
Wiek : 30
Galeony : 68
  Liczba postów : 58
Sowiarnia - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Sowiarnia - Page 7 Empty


PisanieSowiarnia - Page 7 Empty Re: Sowiarnia  Sowiarnia - Page 7 EmptyCzw Lip 01 2010, 08:14;

- Hmm... - Lily odwróciła wzrok z nieistniejącej już w tym pomieszczeniu sowy i zwróciła go w stronę Mark(a) - Jedziesz gdzieś na wakacje?
Wydawało jej się, że Mark trochę się krępuje. Ona, nie bardzo przejmowała się ciszą, ponieważ czasem lubiła nic nie słyszeć, słuchać oddechów i kroków trzy piętra niżej.
Powrót do góry Go down


Mark White
avatar

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 31
Galeony : 340
  Liczba postów : 337
Sowiarnia - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Sowiarnia - Page 7 Empty


PisanieSowiarnia - Page 7 Empty Re: Sowiarnia  Sowiarnia - Page 7 EmptyCzw Lip 01 2010, 09:50;

Mark poczuł ulgę gdy Lily przerwała ciszę.
-Niewiem, na razie nie mam planów. - Odpowiedział na zadane przez nią pytanie. - A ty? - Zapytał. - Aha, i masz przybory - Powiedział, po czym podał jej tusz i pióro.
Powrót do góry Go down


Lily Wright
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : V
Wiek : 30
Galeony : 68
  Liczba postów : 58
Sowiarnia - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Sowiarnia - Page 7 Empty


PisanieSowiarnia - Page 7 Empty Re: Sowiarnia  Sowiarnia - Page 7 EmptyCzw Lip 01 2010, 09:55;

- Dzięki - powiedziała i schowała tusz, a pióro wetknęła sobie za ucho.
- Hmm, nie wiem jeszcze. Bill chciał pojechać w góry, ale wątpię, żebyśmy tam pojechali, w końcu jest jeszcze mały, i tak nie będzie dużo chodził. Pewnie, jak co roku, do Grecji. Do rodziny.
Poprawiła torbę na ramieniu.
- Skończyłeś, idziemy? - spytała z uśmiechem.
Powrót do góry Go down


Mark White
avatar

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 31
Galeony : 340
  Liczba postów : 337
Sowiarnia - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Sowiarnia - Page 7 Empty


PisanieSowiarnia - Page 7 Empty Re: Sowiarnia  Sowiarnia - Page 7 EmptyCzw Lip 01 2010, 10:02;

Schował swoją rolkę pergaminu do torby. Poprawił sobie szybko włosy, poprawił torbę i powiedział.
-Muszę przekonać rodziców abyśmy gdzieś pojechali. Niewiem, ja bym chętnie pojechał do Japoni. Nigdy tam nie byłem. Gdzie idziemy? - Zapytał, gdy byli już przy drzwiach.
Powrót do góry Go down


Lily Wright
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : V
Wiek : 30
Galeony : 68
  Liczba postów : 58
Sowiarnia - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Sowiarnia - Page 7 Empty


PisanieSowiarnia - Page 7 Empty Re: Sowiarnia  Sowiarnia - Page 7 EmptyCzw Lip 01 2010, 10:03;

- O matko! - ucieszyła się Lily. - Ja też zawsze chciałam pojechać do Japonii, strasznie mnie pociąga ich kultura i w ogóle...
Speszyła się, uświadamiając sobie, że zignorowała pytanie Marka.
- Hmm, no nie wiem, a gdzie byś chciał pójść?
Powrót do góry Go down


Mark White
avatar

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 31
Galeony : 340
  Liczba postów : 337
Sowiarnia - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Sowiarnia - Page 7 Empty


PisanieSowiarnia - Page 7 Empty Re: Sowiarnia  Sowiarnia - Page 7 EmptyCzw Lip 01 2010, 10:12;

-Tak? Mi także bardzo podoba mi się ich kultura i zwyczaje. Chętnie bym się też dowiedział jaki tam mają sposób nauczania magii - Powiedział Mark, po zcym dodał - Chętnie bym wyszedł na świeże powietrze. Chodźmy może do kamiennego kręgu, dawno tam byłem. - Powiedział, po czym razem z Lily wyszli z sowiarni.

[Pisz w kamiennym kręgu ok? ^^]
Powrót do góry Go down


Selena Russo
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VI
Wiek : 31
Galeony : 163
  Liczba postów : 246
Sowiarnia - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Sowiarnia - Page 7 Empty


PisanieSowiarnia - Page 7 Empty Re: Sowiarnia  Sowiarnia - Page 7 EmptyNie Lip 04 2010, 17:54;

Przeszła wiele piętr z Huffle na ramieniu, i wcale nie poczuła się zmęczona. Gdy wypuściła Huffle była nadal przy niej czekając na lit.
- Dostarcz prosto do Doliny Godryka, na ulicę Strong 9, do mojego domu. Leć już Huffle- Powiedziała do sowy. Stała i patrzyła jak odlatywała, a potem wyszła z sowiarni.
Powrót do góry Go down


Alex Brooxter
Alex Brooxter

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 31
Galeony : 0
  Liczba postów : 402
Sowiarnia - Page 7 QzgSDG8




Gracz




Sowiarnia - Page 7 Empty


PisanieSowiarnia - Page 7 Empty Re: Sowiarnia  Sowiarnia - Page 7 EmptySob Lip 10 2010, 15:36;

Pisanie listu zajęło mu jakiś czas, szczególnie, że nie miał na to najmniejszej ochoty. Kiedy tylko skończył, odpoczął i nabrał sił wyszedł z dormitorium, przeszedł przez pokój wspólny i korytarzami udał się w odpowiednim kierunku. Wdrapał się do sowiarni i podszedł do pierwszej szkolnych sów, aby przywiązać jej list. Kiedy to zrobił podszedł do okna, zatrzymał się na chwilkę. Powiedział sówce adres i patrzył jak odlatuje, jeszcze nie zamierzał stąd odejść.
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Sowiarnia - Page 7 QzgSDG8








Sowiarnia - Page 7 Empty


PisanieSowiarnia - Page 7 Empty Re: Sowiarnia  Sowiarnia - Page 7 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Sowiarnia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 7 z 31Strona 7 z 31 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 19 ... 31  Next

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Sowiarnia - Page 7 JHTDsR7 :: 
hogwart
 :: 
Wieze
 :: 
sowiarnia
-