Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Klasa Zaklęć

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 2 z 39 Previous  1, 2, 3 ... 20 ... 39  Next
AutorWiadomość


Bell Rodwick
Bell Rodwick

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 29
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 4902
  Liczba postów : 4482
http://czarodzieje.forumpolish.com/t58-bell-rodwick
http://czarodzieje.forumpolish.com/t243-bell-rodwick
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7785-bell-rodwick#216614
http://dzika-mafia.blog.onet.pl/
Klasa Zaklęć - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Klasa Zaklęć - Page 2 Empty


PisanieKlasa Zaklęć - Page 2 Empty Klasa Zaklęć  Klasa Zaklęć - Page 2 EmptyPią 11 Cze 2010 - 17:30;

First topic message reminder :


Klasa Zaklec i Urokow


W tej przestronnej klasie na trzecim piętrze odbywają się lekcje zaklęć. Dwa rzędy dwuosobowych ławek czekają na uczniów. Duże okna przepuszczają wiele światła, co nadaje klasie przestronny wygląd. Na regałach po prawej stronie znajdują się wszelakie przedmioty na których można ćwiczyć zaklęcia. Na ścianach wiszą natomiast tablice na których są wypisane podstawowe zasady pojedynkowania się.

Opis zadań z OWuTeMów:
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość


Alex Storm
avatar

Nauczyciel
Wiek : 36
Galeony : 150
  Liczba postów : 136
Klasa Zaklęć - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Klasa Zaklęć - Page 2 Empty


PisanieKlasa Zaklęć - Page 2 Empty Re: Klasa Zaklęć  Klasa Zaklęć - Page 2 EmptyNie 27 Cze 2010 - 9:19;

Alex stanął jak wmurowany, żałował że w ogóle żyje. Tak, powinien być zginąć kiedy zaatakował go smok. Wszystkim by było wtedy lepiej. Przynajmniej nie zranił by tak Lynette. Co on sobie myślał? Że to nie wyjdzie na jaw? Jak on mógł tak po prostu pozwolić pocałować się chłopakowi. Uh, gdyby zareagował. Emocje targały Alex'em.
Nagle przyszła mu do głowy myśl, którą wypowiedział sobie cicho pod nosem.
- Ach, może czas z sobą skończyć? I tak już tyle ludzi skrzywdziłem. - po tych słowach zamyślił się.
- Czemu On musiał to zrobić? Ach, zraniłem ukochaną... - po tych słowach wysłał do Niej patronusa.
- Expecto Patronum! - jego feniks pojawił się przed nim, jednak tym razem ze spuszczoną głową, co idealnie odwzorowywało uczucia Alexandra. Wysłał do Lynette taką oto wiadomość:
- Kochana Lynette, jeżeli byś chciała usłyszeć to co mam Ci do powiedzenia, to proszę przyjdź na Wierzę Astronomiczną, jeżeli nawet nie chcesz ich słuchać, to przyjdź chociaż po to, bym mógł Cię ujrzeć ostatni raz. Pamiętasz co Ci mówiłem? Że nie ma dla mnie życia bez CIebie? Tak, dzisiaj spełnią się te słowa.
Po tych słowach patronus Al'a poleciał w stronę, w której z pewnoscią znajdowała się Lynn. Gdy patronus zniknął mu z oczu, Alex wybiegł z klasy i skierował kroki do Wierzy Astronimicznej, aby ostatecznie skończyć swój nędzny żywot.
Powrót do góry Go down


Alex Storm
avatar

Nauczyciel
Wiek : 36
Galeony : 150
  Liczba postów : 136
Klasa Zaklęć - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Klasa Zaklęć - Page 2 Empty


PisanieKlasa Zaklęć - Page 2 Empty Re: Klasa Zaklęć  Klasa Zaklęć - Page 2 EmptyNie 27 Cze 2010 - 19:47;

Na klasie wisi szyld:
Zaklęcia dzisiaj się opóźnią. Proszę o wyrozumiałość
Podpisano
Alexander Christopher Storm, Profesor Zaklęć i Uroków

( Szyld został wywieszony zanim Alex poszedł do Lynn. Proszę niech ktoś pomoże mojej postaci :/ )
Powrót do góry Go down


Kimberly Treese
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : 120
  Liczba postów : 122
Klasa Zaklęć - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Klasa Zaklęć - Page 2 Empty


PisanieKlasa Zaklęć - Page 2 Empty Re: Klasa Zaklęć  Klasa Zaklęć - Page 2 EmptyNie 27 Cze 2010 - 20:26;

W końcu dobiegła do klasy. Kompletnie zapomniała, na którym piętrze jest sala zaklęć. Myślała, że jest już spóźniona.
- Dzie... Eee?! - zdziwiona rozejrzała się po pomieszczeniu. Drzwi były otwarte, ale nikogo nie było w środku. Dopiero wtedy zauważyła informację na drzwiach. Wzruszyła ramionami i usiadła w swojej ławce z nadzieją, że ktoś przyjdzie.
Powrót do góry Go down


Alex Storm
avatar

Nauczyciel
Wiek : 36
Galeony : 150
  Liczba postów : 136
Klasa Zaklęć - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Klasa Zaklęć - Page 2 Empty


PisanieKlasa Zaklęć - Page 2 Empty Re: Klasa Zaklęć  Klasa Zaklęć - Page 2 EmptyNie 27 Cze 2010 - 20:46;

(przed skokiem)
Wszedł do klasy i przywitał się.
- Dzień dobry, miło mi Cię widzieć. Mów mi Alex. - mówiąc to jednocześnie podszedł do swojego biurka i czekał na reakcję. Rozpakował swoje manatki i napisał na tablicy:
Accio, Depulso, Wingardium Leviosa. Co łączy te trzy zaklęcia? Jak ich używać? Do czego służą?
Powrót do góry Go down


Natalie Torres
Natalie Torres

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : 38
  Liczba postów : 40
Klasa Zaklęć - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Klasa Zaklęć - Page 2 Empty


PisanieKlasa Zaklęć - Page 2 Empty Re: Klasa Zaklęć  Klasa Zaklęć - Page 2 EmptyNie 27 Cze 2010 - 20:49;

Znudzona Torres przyszła do sali Zaklęć. Nie kojarzyła nawet nauczyciela, więc nie wiedziała czego może się spodziewać. Czy był wredny? A może przesadnie pedantyczny? Tak czy siak nie warto od razu mieć uprzedzeń. W klasie siedziała tylko jedna dziewczyna i to w dodatku dziwnie wyglądająca Puchonka. A nie, był też chyba nauczyciel - choć nie wyglądał jak członek grona pedagogicznego.
- Dzień dobry? - usiadła w ławce.
Powrót do góry Go down


Mark White
avatar

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 31
Galeony : 340
  Liczba postów : 337
Klasa Zaklęć - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Klasa Zaklęć - Page 2 Empty


PisanieKlasa Zaklęć - Page 2 Empty Re: Klasa Zaklęć  Klasa Zaklęć - Page 2 EmptyNie 27 Cze 2010 - 20:50;

-Szybko wszedłem do klasy. Jeszcze zza drzwi usłyszałem pytanie. Rozpakowałem się, i na nie odpowiedziałem:
-Te trzy zaklęcie to zaklęcia za pomocą których porusza się przedmioty. Accio - pociąga, Depulso - odpycha - Windgarium leviosa - unosi - powiedziałem
Powrót do góry Go down


Kimberly Treese
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : 120
  Liczba postów : 122
Klasa Zaklęć - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Klasa Zaklęć - Page 2 Empty


PisanieKlasa Zaklęć - Page 2 Empty Re: Klasa Zaklęć  Klasa Zaklęć - Page 2 EmptyNie 27 Cze 2010 - 20:51;

W końcu przyszedł nauczyciel. Kim podniosła swoją głowę z ławki i na niego spojrzała.
- Wiem, byłam na poprzedniej lekcji - oznajmiła. Swoją drogą, kiedy ostatnio były zajęcia? Kimi nawet już nie pamiętała, ale miała pewność, że dosyć dawno. Wolała jednak nie pytać o powód tej nieobecności.
Wyjęła wszystkie rzeczy z torby i zapisała temat.
Spojrzała na nowo przybyłych. Nikt z jej znajomych.
Powrót do góry Go down


Natalie Torres
Natalie Torres

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : 38
  Liczba postów : 40
Klasa Zaklęć - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Klasa Zaklęć - Page 2 Empty


PisanieKlasa Zaklęć - Page 2 Empty Re: Klasa Zaklęć  Klasa Zaklęć - Page 2 EmptyNie 27 Cze 2010 - 20:51;

[Jak mogłeś usłyszeć pytanie, skoro napisał je na tablicy?]
Powrót do góry Go down


Alex Storm
avatar

Nauczyciel
Wiek : 36
Galeony : 150
  Liczba postów : 136
Klasa Zaklęć - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Klasa Zaklęć - Page 2 Empty


PisanieKlasa Zaklęć - Page 2 Empty Re: Klasa Zaklęć  Klasa Zaklęć - Page 2 EmptyNie 27 Cze 2010 - 20:55;

- Cześć Wam. A więc doszli nowi uczniowie. Mam na imie Alex, jestem waszym nowym... znajomym. Nie mówcie do mnie per pan. Nie lubię tego. Mówcie mi po imieniu. Tak, zgadza się to łaczy te zaklęcia. I jedno małe nie domówienie. Wingardium Leviosa, jest zakleciem telekinetycznym, czyli mozemy nim takze przysunąć bądź odsunąć lewitujacy obiekt. Dziesieć punktów dla...-po tych słowach spojrzał na szatę ucznia.
- ...Gryffindoru. - nie wiedział jak Uczniowie zareagują na to żeby mówić do niego po imieniu.
Powrót do góry Go down


Mark White
avatar

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 31
Galeony : 340
  Liczba postów : 337
Klasa Zaklęć - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Klasa Zaklęć - Page 2 Empty


PisanieKlasa Zaklęć - Page 2 Empty Re: Klasa Zaklęć  Klasa Zaklęć - Page 2 EmptyNie 27 Cze 2010 - 20:58;

-Możesz do mnie mówić po imieniu, Alex - Powiedział Mark
Czekał na następne polecenie Alexa. Bardzo zaciekwawiła go ta lekcja. rozsiadł się wygodnie na krześle.
Powrót do góry Go down


Natalie Torres
Natalie Torres

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : 38
  Liczba postów : 40
Klasa Zaklęć - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Klasa Zaklęć - Page 2 Empty


PisanieKlasa Zaklęć - Page 2 Empty Re: Klasa Zaklęć  Klasa Zaklęć - Page 2 EmptyNie 27 Cze 2010 - 21:01;

O nie, no tego się Natalie nie spodziewała. Nowy znajomy?! Gdyby potrzebowała znajomych, to poszłaby do Trzech Mioteł. Parsknęła cicho, ale nie odezwała się. Czekała na rozwój lekcji - w końcu chciała się czegoś dowiedzieć. Wszechwiedzący Gryfon już zaczął ją irytować. Nawet jego wygląd denerwował Torres.
Powrót do góry Go down


Alex Storm
avatar

Nauczyciel
Wiek : 36
Galeony : 150
  Liczba postów : 136
Klasa Zaklęć - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Klasa Zaklęć - Page 2 Empty


PisanieKlasa Zaklęć - Page 2 Empty Re: Klasa Zaklęć  Klasa Zaklęć - Page 2 EmptyNie 27 Cze 2010 - 21:06;

- Dziękuję - odpowiedział krótko.
- Tylko jak mam Ci mówić po imieniu jak go nie znam? - dodał uśmiechajac się szeroko.
- Dobrze a więc zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce. - powiedział krótko.
- Będzie to mały test. A więc Kim, podejdź tutaj i zademonstruj Swoje zdolności. Pamiętajcie, u mnie łatwo dobrych ocen i punktów złapać - po tych słowach uśmiechnął sie do Nich.
Powrót do góry Go down


Kimberly Treese
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : 120
  Liczba postów : 122
Klasa Zaklęć - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Klasa Zaklęć - Page 2 Empty


PisanieKlasa Zaklęć - Page 2 Empty Re: Klasa Zaklęć  Klasa Zaklęć - Page 2 EmptyNie 27 Cze 2010 - 21:09;

Wszechwiedzący Gryfon. Tylko tego jeszcze jej brakowało. W zasadzie to mogłoby być zabawnie, ale o tym Kim nie pomyślała. Nie przepadała za pupilkami nauczycieli, dlaczego teraz miałaby robić wyjątek?
Zaczęła palcami stukać o blat; jak na razie nie wydarzyło się nic ciekawego, więc dziewczyna nie miała nic do roboty.
Na polecenie nauczyciela wstała i do niego podeszła.
- A na czym mam je zademonstrować?
Powrót do góry Go down


Alex Storm
avatar

Nauczyciel
Wiek : 36
Galeony : 150
  Liczba postów : 136
Klasa Zaklęć - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Klasa Zaklęć - Page 2 Empty


PisanieKlasa Zaklęć - Page 2 Empty Re: Klasa Zaklęć  Klasa Zaklęć - Page 2 EmptyNie 27 Cze 2010 - 21:12;

- Na przykład na tym krześle - powiedział wskazujac na krzesło znajdujące się po jego prawej stronie.
- A i jeszcze jedno, u mnie nie musicie siedzieć prościutko przy ławce, siedźcie tak, jak Wam wygodnie. To maja być dość luźnie lekcje. Jeżeli macie ochotę gdzieś się przejść albo oczymś ze mną prozmawiać, mozecie to zrobić. Nie musi być to na temat lekcji. - powiedział spoglądając na wyprostowanych uczniów.
- Na następnej lekcji, robimy "gry z czarami", będzie dużo rozrywki. - uśmiechnał się szczerze.
Powrót do góry Go down


Kimberly Treese
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : 120
  Liczba postów : 122
Klasa Zaklęć - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Klasa Zaklęć - Page 2 Empty


PisanieKlasa Zaklęć - Page 2 Empty Re: Klasa Zaklęć  Klasa Zaklęć - Page 2 EmptyNie 27 Cze 2010 - 21:17;

Wzruszyła ramionami i rozpoczęła rzucanie zaklęć.
- Wingardium Leviosa - wycelowała różdżkę w stronę krzesła, a ono się uniosło. Po chwili z powrotem postawiła je na ziemi.
- Depulso - odepchnięte krzesło znajdowało się już kilka metrów dalej.
- Accio - mebel podleciał do ręki kim, a ta umieściła je na właściwym miejscu.
Wróciła na swoje miejsce.
Powrót do góry Go down


Alex Storm
avatar

Nauczyciel
Wiek : 36
Galeony : 150
  Liczba postów : 136
Klasa Zaklęć - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Klasa Zaklęć - Page 2 Empty


PisanieKlasa Zaklęć - Page 2 Empty Re: Klasa Zaklęć  Klasa Zaklęć - Page 2 EmptyNie 27 Cze 2010 - 21:22;

- Bardzo dobrze! Otrzumujesz "Wybitny" za te zaklęcia oraz 5 punktów dla Huffleppuf'u Następny proszę! - po tych słowach skinął głową w stronę pozostałych uczniów, czekając na ich reakcję, oczekując entuzjazmu. Był ciekaw czy będą dobrze rzucać zaklęcia.


Ostatnio zmieniony przez Alex Storm dnia Nie 27 Cze 2010 - 21:53, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down


Kimberly Treese
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : 120
  Liczba postów : 122
Klasa Zaklęć - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Klasa Zaklęć - Page 2 Empty


PisanieKlasa Zaklęć - Page 2 Empty Re: Klasa Zaklęć  Klasa Zaklęć - Page 2 EmptyNie 27 Cze 2010 - 21:45;

- Dziękuję - powiedziała cicho.
Zadowolona z siebie oparła głowę o ręce. Spojrzała na pozostałych, czekając na ich wyczyny.
Nudziło jej się. Nie miała ochoty na siedzenie, wolała by się przejść po Zakazanym Lesie, albo iść nad jezioro. Chociaż po ostatniej historii tego drugiego miała już dość.
Powrót do góry Go down


Natalie Torres
Natalie Torres

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : 38
  Liczba postów : 40
Klasa Zaklęć - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Klasa Zaklęć - Page 2 Empty


PisanieKlasa Zaklęć - Page 2 Empty Re: Klasa Zaklęć  Klasa Zaklęć - Page 2 EmptyNie 27 Cze 2010 - 21:46;

Wstała , choć wcale jej się nie chciało. Ktoś jednak musiał - padło na nią. Wyciągnęła różdżkę i powiedziała:
- Wingardium lewiosa - wykonując przy tym odpowiedni ruch patykiem. Krzesło uniosło się, a za chwilę zostało postawione z powrotem.
- Accio! - powiedziała głośno, a przedmiot przeleciał przez klasę ze świstem. Natalie ledwo uchyliła się przed nim. Krzesło roztrzaskało się, a dziewczyna nie miała ochoty go naprawiać. Wzruszyła ramionami i usiadła.
- Ups. - mruknęła bez żadnego poczucia winy.
Powrót do góry Go down


Alex Storm
avatar

Nauczyciel
Wiek : 36
Galeony : 150
  Liczba postów : 136
Klasa Zaklęć - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Klasa Zaklęć - Page 2 Empty


PisanieKlasa Zaklęć - Page 2 Empty Re: Klasa Zaklęć  Klasa Zaklęć - Page 2 EmptyNie 27 Cze 2010 - 21:53;

- Dobrze, dostajesz "Zadowalający" gdyż, nie zapanowałaś wystarczająco nad krzesłem. Jeżeli naprawisz krzesło dostaniesz "Wybitny". Sądzę, że warto się postarać, pragnę jeszcze dodać że zapomniałaś o zaklęciu Depulso. - spojrzał na Nich i czekał na reakcję. Miał nadzieję że Dziewczynie zależy na ocenie.
Powrót do góry Go down


Natalie Torres
Natalie Torres

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : 38
  Liczba postów : 40
Klasa Zaklęć - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Klasa Zaklęć - Page 2 Empty


PisanieKlasa Zaklęć - Page 2 Empty Re: Klasa Zaklęć  Klasa Zaklęć - Page 2 EmptyNie 27 Cze 2010 - 22:00;

Prychnęła i od niechcenia skierowała różdżkę na krzesło.
- Reparo - powiedziała znudzona, a mebel wrócił do dawnego stanu. Nie miała zamiaru rzucać ostatniego zaklęcia, gdyż nawet nie pamiętała inkantacji. Teraz przynajmniej dostanie W, co zrekompensuje poprzednią ocenę.
Powrót do góry Go down


Alex Storm
avatar

Nauczyciel
Wiek : 36
Galeony : 150
  Liczba postów : 136
Klasa Zaklęć - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Klasa Zaklęć - Page 2 Empty


PisanieKlasa Zaklęć - Page 2 Empty Re: Klasa Zaklęć  Klasa Zaklęć - Page 2 EmptyNie 27 Cze 2010 - 22:09;

- Już niech Ci będzie, dostaniesz "Wybitny" tylko za to, że naprawiłąś krzesło - posłał Jej uśmiech.
- Niestety, nasz kolega nie wykonał polecenia i dostaje "Okropny", nie wstawiam tej oceny do dziennika, gdyż masz szansę poprawić ją jutro, na dodatkowej lekcji. - powiedział.
- Lekcja skończona. Jeżeli chcieli byście gdzieś ze mną wyjść na lekcji to bardzo chętnie, tylko zgłoście mi to po lekcji. Cześć! - powiedział prawie jednym tchem, czekając czy padną jakieś propozycje.
- Aha! Muszę wystawić nie długo ocenę za semestr, a z dwóch ocen raczej nie mogę, także jako pracę domową, która będzie oceniana, napiszcie mi o urokach obronnych typu liberacorpus oraz depulso. Liczę że napiszecie na "Wybitny" gdyż jak na razie to właśnie na tę ocenę Wam się klaruje. - powiedział, po czym usiadł za biurkiem.


Ostatnio zmieniony przez Alex Storm dnia Nie 27 Cze 2010 - 22:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down


Kimberly Treese
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : 120
  Liczba postów : 122
Klasa Zaklęć - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Klasa Zaklęć - Page 2 Empty


PisanieKlasa Zaklęć - Page 2 Empty Re: Klasa Zaklęć  Klasa Zaklęć - Page 2 EmptyNie 27 Cze 2010 - 22:11;

Ze znudzeniem przyglądała się poczynaniom Ślizgonki.
A jak, na wiadomość o końcu lekcji ucieszyła się bardzo. Za to z pracy domowej nie. Trudno, będzie musiała się trochę pomęczyć.
Spakowała się i wstała z krzesła. Podeszła do drzwi.
- Do widzenia - powiedziała i po chwili opuściła klasę. Nie miała ochoty na rozmowy.
Powrót do góry Go down


Emerson Berkley
avatar

Student Ravenclaw
Wiek : 31
Galeony : -17
  Liczba postów : 398
Klasa Zaklęć - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Klasa Zaklęć - Page 2 Empty


PisanieKlasa Zaklęć - Page 2 Empty Re: Klasa Zaklęć  Klasa Zaklęć - Page 2 EmptyNie 4 Lip 2010 - 20:20;

Emma przyszła do klasy tym razem ciut spóźniona. Klasa była zupełnie pusta, co jej w zasadzie odpowiadało. Nikt nie może powiedzieć, że się spóźniła. Zajeła miejsce w którejś ze środkowych ławek i wyjęła swoje ulubione pióro.
Powrót do góry Go down


Kimberly Treese
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : 120
  Liczba postów : 122
Klasa Zaklęć - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Klasa Zaklęć - Page 2 Empty


PisanieKlasa Zaklęć - Page 2 Empty Re: Klasa Zaklęć  Klasa Zaklęć - Page 2 EmptyNie 4 Lip 2010 - 20:24;

Do klasy przyszła jak prawie zwykle spóźniona. Widokiem normalnym był już brak nauczyciela po czasie rozpoczęcia lekcji, więc Kim nie musiała wysilać się na "dzień dobry".
Usiadła w swojej ławce i wyjęła rzeczy, choć wiedziała, że większość pewnie nie będzie potrzebna.
Powrót do góry Go down


Alex Storm
avatar

Nauczyciel
Wiek : 36
Galeony : 150
  Liczba postów : 136
Klasa Zaklęć - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Klasa Zaklęć - Page 2 Empty


PisanieKlasa Zaklęć - Page 2 Empty Re: Klasa Zaklęć  Klasa Zaklęć - Page 2 EmptyNie 4 Lip 2010 - 20:30;

Wszedł do klasy, i zauważył Emmę.
- O, cześć Emmo. Cieszę się że jesteś - powiedział podchodząc i całując Ją w dłoń.
- Usiądź - powiedział wskazując na złote krzesło z czerwonym obiciem, obok swojego, zwykłego profesorskiego fotela, który był nad wyraz wygodny.
- Cześć Kim! - rzucił krótko i usiadł w swoim fotelu, po czym wyciągnął swoje manatki.
- A więc tak, dzisiaj omówimy pięć zaklęć, a mianowicie Silenico, Sonorus, Queitus, Lumos oraz Nox. - powiedział po czym dodał.
- Czy ktoś z Was powie mi co robią dwa pierwsze zaklęcia? - powiedział i oczekiwał na odpowiedź.
Powrót do góry Go down


Alexis Brooxter
Alexis Brooxter

Student Slytherin
Rok Nauki : I
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Pół wila
Galeony : 131
  Liczba postów : 653
Klasa Zaklęć - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Klasa Zaklęć - Page 2 Empty


PisanieKlasa Zaklęć - Page 2 Empty Re: Klasa Zaklęć  Klasa Zaklęć - Page 2 EmptyNie 4 Lip 2010 - 20:38;

Chwilę po tym jak wyszła z gabinetu Alexa, pojawiła się w sali Zaklęć. Kamienne schody znowu zrobiły jej głupi kawał, przez co musiała iść dłuższą drogą.
Ciekawe czy jest jakiś sposób na unieruchomienie tego dziadostwa, pomyślała.
Skierowała się w stronę biurka profesora i usiadła w środkowym rzędzie, zaraz za Emmą, którą kojarzyła, z którejś z fatalnych lekcji Historii Magii.
Uśmiechnęła się krótko na powitanie i przeniosła wzrok na puchonkę, która była uczesana hm... dość nowatorsko, a niektórzy mogliby nawet użyć słowa "dziwnie".
Cóż, Alexis co do stylu nigdy nie brała przykładu z innych, więc i fryzurą dziewczyny nie przejęła się aż tak. Ale nie miała dzisiaj ochoty na kłótnie, więc swoje myśli wolała zostawić tylko i wyłącznie dla siebie.
-Dzień dobry - powiedziała do Alexa i położyła swoją różdżkę na ławce. - To pierwsze całkowicie wycisza a to drugie działa zupełnie odwrotnie, czyli "podgłaśnia".


Ostatnio zmieniony przez Alexis Brooxter dnia Nie 4 Lip 2010 - 20:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Klasa Zaklęć - Page 2 QzgSDG8








Klasa Zaklęć - Page 2 Empty


PisanieKlasa Zaklęć - Page 2 Empty Re: Klasa Zaklęć  Klasa Zaklęć - Page 2 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Klasa Zaklęć

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 39Strona 2 z 39 Previous  1, 2, 3 ... 20 ... 39  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Klasa Zaklęć - Page 2 JHTDsR7 :: 
hogwart
 :: 
Wielkie schody
 :: 
trzecie pietro
-